ROZPIS UTKÁNÍ TURNAJE:

Hráči v poli: 4 + 1

Hrací čas: 2 x 10‘ (stopuje se posl. minuta zápasu + branky a vyloučení)

Vyloučení: 2‘ = 1‘ minuta, 5‘ = 3‘ minuty

Time-out: nelze v žádné fázi turnaje

Kontumace: používá se formát 0:3

Kompletní herní propozice: vtdacice.cz/propozice/herni-propozice

Tabulky skupin: vtdacice.cz/rozpis-utkani/tabulky-skupin

UTKÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

 

SK

Hala

Den

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

AM1

SŠTO

pát

14:30

BÝR BRADRS

Pacovští Honzíci

6:6

VRA+JAN

2.

AM2

SŠTO

pát

15:00

Dream Vidláci team

IBK Monsters

1:0

VRA+JAN

3.

AM3

SŠTO

pát

15:30

Greenhorns Beroun

FBC Panthers Poh.

0:3

VRA+URB

4.

AM4

SŠTO

pát

16:00

Pacovští Honzíci

Dream Vidláci team

5:2

VRA+URB

5.

AM5

SŠTO

pát

16:30

IBK Monsters

Greenhorns Beroun

9:1

JAN+URB

6.

AM6

SŠTO

pát

17:00

FBC Panthers Poh.

BÝR BRADRS

7:9

JAN+URB

7.

BM1

SŠTO

pát

17:30

Fizzy Bubblech

Tým Hotovo

4:1

JAN+VRA

8.

BM2

SŠTO

pát

18:00

Coca-in

A.M.C.

3:4

JAN+VRA

9.

BM3

SŠTO

pát

18:30

SK VO

SK(a), ale nenavařili

2:8

URB+VRA

10.

W1

SŠTO

pát

19:00

White Devils

UTD

1:3

URB+VRA

11.

W2

SŠTO

pát

19:30

Tlamoleptým

Stonožky

1:1

URB+JAN

12.

W3

SŠTO

pát

20:00

Lassie´s Snout

Pražský Escort

2:2

URB+JAN

13.

BM4

SŠTO

pát

20:30

Tým Hotovo

Coca-in

2:5

VRA+JAN

14.

BM5

SŠTO

pát

21:00

A.M.C.

SK VO

9:4

VRA+JAN

15.

BM6

SŠTO

pát

21:30

SK(a), ale nenavařili

Fizzy Bubblech

2:4

VRA+JAN

 

NÁSLEDUJE NEZAPOMENUTELNÁ FLORBALPARTY 2019 V BÉČKU!

 

16.

W4

SŠTO

sob

08:00

UTD

Tlamoleptým

4:4

VRA+URB

17.

W5

SŠTO

sob

08:30

Stonožky

Lassie´s Snout

0:8

VRA+URB

18.

W6

SŠTO

sob

09:00

Pražský Escort

White Devils

0:3

JAN+URB

19.

MA7

SŠTO

sob

09:30

BÝR BRADRS

Dream Vidláci team

5:5

JAN+URB

20.

MA8

SŠTO

sob

10:00

IBK Monsters

FBC Panthers Poh.

8:2

JAN+VRA

21.

MA9

SŠTO

sob

10:30

Pacovští Honzíci

Greenhorns Beroun

9:0

JAN+VRA

22.

MB7

SŠTO

sob

11:00

Fizzy Bubblech

Coca-in

1:0

URB+VRA

23.

MB8

SŠTO

sob

11:30

A.M.C.

SK(a), ale nenavařili

5:6

URB+VRA

24.

MB9

SŠTO

sob

12:00

Tým Hotovo

SK VO

9:1

URB+JAN

25.

W7

SŠTO

sob

12:30

White Devils

Tlamoleptým

1:3

URB+JAN

26.

W8

SŠTO

sob

13:00

Stonožky

Pražský Escort

2:5

VRA+JAN

27.

W9

SŠTO

sob

13:30

UTD

Lassie´s Snout

2:1

VRA+JAN

28.

MA10

SŠTO

sob

14:00

BÝR BRADRS

Greenhorns Beroun

5:3

VRA+URB

29.

MA11

SŠTO

sob

14:30

Dream Vidláci team

FBC Panthers Poh.

7:1

VRA+URB

30.

MA12

SŠTO

sob

15:00

Pacovští Honzíci

IBK Monsters

2:1

JAN+URB

31.

MB10

SŠTO

sob

15:30

Fizzy Bubblech

SK VO

5:0

JAN+URB

32.

MB11

SŠTO

sob

16:00

Coca-in

SK(a), ale nenavařili

3:5

JAN+VRA

33.

MB12

SŠTO

sob

16:30

Tým Hotovo

A.M.C.

3:3

JAN+VRA

34.

W10

SŠTO

sob

17:00

White Devils

Lassie´s Snout

1:4

URB+VRA

35.

W11

SŠTO

sob

17:30

Tlamoleptým

Pražský Escort

2:1

URB+VRA

36.

W12

SŠTO

sob

18:00

UTD

Stonožky

4:0

URB+JAN

37.

MA13

SŠTO

sob

18:30

BÝR BRADRS

IBK Monsters

2:0

URB+JAN

38.

MA14

SŠTO

sob

19:00

Dream Vidláci team

Greenhorns Beroun

2:1

VRA+JAN

39.

MA15

SŠTO

sob

19:30

Pacovští Honzíci

FBC Panthers Poh.

5:0

VRA+JAN

40.

MB13

SŠTO

sob

20:00

Fizzy Bubblech

A.M.C.

6:2

VRA+URB

41.

MB14

SŠTO

sob

20:30

Coca-in

SK VO

7:1

VRA+URB

42.

MB15

SŠTO

sob

21:00

Tým Hotovo

SK(a), ale nenavařili

2:4

JAN+URB

43.

W13

SŠTO

sob

21:30

White Devils

Stonožky

2:0

JAN+URB

 

V SOBOTU SE SEJDEME  V AMOSOVI !

 

44.

W15

SŠTO

ne

08:00

Tlamoleptým

Lassie´s Snout

0:11

JAN+VRA

45.

W13

SŠTO

ne

08:30

UTD

Pražský Escort

4:2

JAN+VRA

KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO MUŽI

46.

MP1

SŠTO

ne

--:--

Coca-in

FBC Panthers Poh.

5:0k

---+---

47.

MP2

SŠTO

ne

09:00

IBK Monsters

Tým Hotovo

1:4

URB+VRA

48.

MP3

SŠTO

ne

09:30

A.M.C.

Greenhorns Beroun

7:2

URB+JAN

49.

MP4

SŠTO

ne

10:00

Dream Vidláci Team

SK VO

7:1

URB+JAN

SEMIFINÁLE ŽENY

50.

WSF1

SŠTO

ne

10:30

UTD

White Devils

8:0

VRA+JAN

51.

WSF2

SŠTO

ne

11:00

Lassie´s Snout

Tlamoleptým

7:0

VRA+JAN

ČTVRTFINÁLE MUŽI

52.

MČF1

SŠTO

ne

11:30

Pacovští Honzíci

Coca-in

3:7

VRA+URB

53.

MČF2

SŠTO

ne

12:00

Fizzy Bubblech

Tým Hotovo

2:1

VRA+URB

54.

MČF3

SŠTO

ne

12:30

BÝR BRADRS

A.M.C.

5:9

JAN+URB

55.

MČF4

SŠTO

ne

13:00

SK(a), ale nenavařili

Dream Vidláci team

3:4sn

JAN+URB

O 3. MÍSTO/FINÁLE ŽENY

56.

W3.

SŠTO

ne

13:30

White Devils

Tlamoleptým

1:3

JAN+VRA

57.

WF

SŠTO

ne

14:00

UTD

Lassie´s Snout

0:3

JAN+VRA

vyhlášení ženy

SEMIFINÁLE MUŽI

58.

MSF1

SŠTO

ne

14:40

Coca-in

Dream Vidláci team

6:2

URB+VRA

59.

MSF2

SŠTO

ne

15:10

Fizzy Bubblech

A.M.C.

0:3

URB+VRA

O 3. MÍSTO/FINÁLE MUŽI

60.

M3.

SŠTO

ne

15:40

Dream Vidláci team

Fizzy Bubblech

1:4

URB+JAN

61.

MF

SŠTO

ne

16:10

Coca-in

A.M.C.

1:3

URB+JAN

vyhlášení muži